Do mapy naszych realizacji dodajemy Aleksandrów Łódzki. To tam mieliśmy przyjemność zmierzyć się z kolejnymi nowymi wyzwaniami i oczekiwaniami Klienta. Problemem, z którym się borykał, był mocno nasłoneczniony taras południowy. Ale nie tylko słońce było przeszkodą w błogim odpoczynku. W wietrzne dni to właśnie wiatr uniemożliwiał przebywanie na zewnątrz, a fakt, że wokoło nie było żadnych zabudowań sprawiał, że był on tym bardziej odczuwalny.

Klient miał na uwadze nie tylko swój komfort, ale przede wszystkim komfort swojego malutkiego dziecka. Chciał, aby mogło ono spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, jednak aby to było możliwe, niezbędne było odpowiednie zacienienie tarasu. Po wspólnych rozmowach, nasz ekspert z firmy Sun-Tech podsunął Klientowi dwie propozycje: pergolę Top Sintesi oraz inną pergolę tkaninową Top Light. Ostatecznie zdecydował się on na Top Sintesi, ponieważ jego wymogiem była szerokość 600 cm, a dzięki możliwościom technicznym tej pergoli mogliśmy wykonać montaż tylko przy dwóch nogach na jej końcu.

Pergola Top Sintesi to nie tylko niezwykła funkcjonalność, ale też elegancki i ponadczasowy wygląd oraz ogromną estetyka wykonania. Aby idealnie pasowała do elewacji budynku, postawiliśmy na kolor tkaniny Opatex Bianco. Doskonale ochroni naszego Klienta przed słońcem, deszczem i wiatrem. Także chłodne wieczory nie będą przeszkodą w odpoczynku po całym dniu, ponieważ w naszej realizacji zaproponowaliśmy dodatkowo promiennik ciepła.

Warto zwrócić uwagę, że pergola jest też świetnym rozwiązaniem, jeśli mamy dzieci. Te najmniejsze będzie chroniła przed intensywnymi promieniami słońca, a dla tych starszych stworzy dodatkowe miejsce do beztroskiej, ale jednocześnie bezpiecznej zabawy. To tam będziemy świętować ich kolejne urodziny, organizując ogrodowe party.

Jeśli nie możesz patrzeć na stół z parasolem w ogrodzie, ale masz pomysłu, w jaki sposób wykreować nową, bezpieczną dla Twojego dziecka przestrzeń, skontaktuj się z nami.

Zobacz podobne rozwiązanie

Potrzebujesz fachowej porady?

Wybrane realizacje z użyciem pergoli

Nasz ekspert: Jacek Ciesielski

Ekspert w dziedzinie zewnętrznych systemów osłon przeciwsłonecznych. W branży od 2003 roku, specjalizuje się głównie w montażach pergoli, żaluzji fasadowych i rolet typu screen.

Nowe wyzwania stanowią dla niego siłę napędową do podejmowania coraz ciekawszych i ambitnych przedsięwzięć, są także źródłem interesujących i inspirujących kontaktów z klientami, w których opinie z uwagą się wsłuchuje.

Dzięki takiemu podejściu jest zawsze solidnie przygotowany na wszelkie zapytania i doskonale zorientowany w temacie wschodzących trendów. Każda jego realizacja jest efektem wysokiego poziomu zaangażowania, dlatego bardzo cieszy go zadowolenie klienta. Poczucie wykonania projektu na miarę czyichś oczekiwań jest dla niego najlepszą nagrodą.

Sam docenia funkcjonalność rozwiązań i chętnie podąża za nowościami z branży. Mając szeroki wybór produktów z pewnością wskaże pergolę, szczególnie tę, ze szklanym dachem i dodatkową możliwością zabudowy.

Grupa TOP to dla niego zespół ludzi z pasją do tworzenia i rozwijania swoich biznesów oraz pogłębiania swoich kompetencji. W wolnym czasie chętnie uprawia sport, głównie bieganie i pływanie.