Pergola

HELLA TOP SINTESI

Jeśli chcesz korzystać z tarasu, kiedy tylko masz na to ochotę, to znalazłaś idealne zadaszenie dla siebie. Ciesz się przestrzenią pod osłoną tkaninowej pergoli segmentowej.

Pergola TOP Sintesi jest to tkaninowa osłona tarasowa, której zadaszenie podzielone jest profilami przeciwwietrznymi na segmenty, które składają się przy budynku.

Precyzja

Najczęściej używane tkaniny to wykonana w nanotechnologii tkanina Precontaint 502 Satin, która jest tkaniną zaciemniającą oraz tkaniną Soltis W96, która wpuszcza delikatnie rozproszone światło. Obydwie tkaniny są wodoszczelne, a deszcz spływa po nich do rynny i następnie przez słupy do podłoża.

Sterowanie tej pergoli może być za pomocą wyłącznika sciennego, pilota lub smartfona.

Pergola TOP Sintesi powstaje w oparciu o 4 międzynarodowe filary: włoski design i patent, francuskie tkaniny, austriacką technikę oraz niemiecką precyzję produkcji.

Zobacz model 3D

Prowadzenie tkaniny

Jedną z jej niesamowitych zalet jest sposób prowadzenia tkaniny – zamiast standarowego podwieszenia pod prowadnicami, tkanina jest prowadzona między nimi. Bardzo często jest to czynnik decydujący przy podjęciu decyzji o zakupie TOP Sintesi. Skontaktuj się z naszym ekspertem z najbliższej okolicy i zapytaj się, co dzięki temu szczegółowi zyskasz na swoim tarasie.

Potrzebujesz fachowej porady?

Zobacz realizacje (pergole segmentowe)

Pergola Segmentowa Top Sintesi – Realizacja Sun-Tech
Pergola Segmentowa Top Sintesi – Realizacja Sun-Tech

Dziś na tablicy przepiękna realizacja pergoli Top Sintesi z podwójnym dachem. Czyn ten popełnił nasz ekspert z Łodzi firma Sun-Tech! Jakie były oczekiwania klienta: Bardzo ważnym wyznacznikiem, było zamontowanie systemu dobrze chroniącego przed deszczem z pełnym...

Pergola Segmentowa – stabilna i urodzinowa!
Pergola Segmentowa – stabilna i urodzinowa!

Jeśli na swoje urodziny planujesz zorganizować przyjęcie na tarasie, to nie możesz zapomnieć o odpowiednim zadaszeniu. Pergola segmentowa pozwoli Ci na ugoszczenie wszystkich gości i stworzenie przestrzeni do świętowania. Z takiego założenia...

Pergola Sintesi 6000 – Realizacja firmy Maxi
Pergola Sintesi 6000 – Realizacja firmy Maxi

Zastanawialiście się, jakie rozwiązanie będzie najlepsze, aby ochronić taras przed nadmiernym nasłonecznieniem, deszczem oraz wiatrem? Oczywiście wszystko zależy od oczekiwań oraz potrzeb indywidualnych Klienta, jednak poniższą realizacją,...

Pergola Sintesi – Realizacja firmy Monolith
Pergola Sintesi – Realizacja firmy Monolith

Za sprawą firmy Monolith, przenosimy się do Poznania, gdzie w domku jednorodzinnym wykonano montaż Pergoli Sintesi 6000, która w innej kolorystyce gościła już na naszym blogu. Najlepiej będzie oddać głos naszemu specjaliście, Wojciechowi...

Pergola Sintesi 6000 – realizacja firmy Żmidziński
Pergola Sintesi 6000 – realizacja firmy Żmidziński

Cud techniki – tak w dwóch słowach można opisać pergolę, którą firma Żmidziński miała okazję instalować. Każdy lubi takie zlecenia, gdzie Inwestor poszukuje porządnych produktów wysokiej jakości i chce z niego korzystać przez wiele lat. Jak wyglądał cały proces?