Pergola

HELLA TOP SINTESI

Jeśli chcesz korzystać z tarasu, kiedy tylko masz na to ochotę, to znalazłaś idealne zadaszenie dla siebie. Ciesz się przestrzenią pod osłoną tkaninowej pergoli segmentowej.

Pergola TOP Sintesi jest to tkaninowa osłona tarasowa, której zadaszenie podzielone jest profilami przeciwwietrznymi na segmenty, które składają się przy budynku.

Precyzja

Najczęściej używane tkaniny to wykonana w nanotechnologii tkanina Precontaint 502 Satin, która jest tkaniną zaciemniającą oraz tkaniną Soltis W96, która wpuszcza delikatnie rozproszone światło. Obydwie tkaniny są wodoszczelne, a deszcz spływa po nich do rynny i następnie przez słupy do podłoża.

Sterowanie tej pergoli może być za pomocą wyłącznika sciennego, pilota lub smartfona.

Pergola TOP Sintesi powstaje w oparciu o 4 międzynarodowe filary: włoski design i patent, francuskie tkaniny, austriacką technikę oraz niemiecką precyzję produkcji.

Zobacz model 3D

Prowadzenie tkaniny

Jedną z jej niesamowitych zalet jest sposób prowadzenia tkaniny – zamiast standarowego podwieszenia pod prowadnicami, tkanina jest prowadzona między nimi. Bardzo często jest to czynnik decydujący przy podjęciu decyzji o zakupie TOP Sintesi. Skontaktuj się z naszym ekspertem z najbliższej okolicy i zapytaj się, co dzięki temu szczegółowi zyskasz na swoim tarasie.

Potrzebujesz fachowej porady?

Zobacz realizacje (pergole segmentowe)

Pergola Segmentowa – stabilna i urodzinowa!

Jeśli na swoje urodziny planujesz zorganizować przyjęcie na tarasie, to nie możesz zapomnieć o odpowiednim zadaszeniu. Pergola segmentowa pozwoli Ci na ugoszczenie wszystkich gości i stworzenie przestrzeni do świętowania. Z takiego założenia...

Pergola Sintesi 6000 – Realizacja firmy Maxi

Zastanawialiście się, jakie rozwiązanie będzie najlepsze, aby ochronić taras przed nadmiernym nasłonecznieniem, deszczem oraz wiatrem? Oczywiście wszystko zależy od oczekiwań oraz potrzeb indywidualnych Klienta, jednak poniższą realizacją,...

Pergola TOP Pro – Realizacja firmy Grako

W przedświątecznym tygodniu wskakujemy na najwyższym poziom za sprawą realizacji firmy Grako, która montowała pergolę TOP Pro z poszyciem Soltis W96 na piątym piętrze warszawskiego apartamentowca. Ciekawi efektów? Zapraszamy do relacji,...

Sprawdź nasze

TOPowe produkty! 

Twój taras, to wyzwanie dla nas. Oto najpopularniejsze osłony tarasowe, którymi możemy wspólnie stworzyć przestrzeń dla Twojej rodziny.

Pergola Solar-Tech TOP Prima

Pergola Hella TOP Sintesi

Markiza TOP Satin

Markiza Markilux TOP MX-3