PERGOLE

01

Solar-Tech TOP Prima

Stwórz dodatkowy salon na swoim tarasie, dzięki pergoli z zadaszeniem składającym się z obrotowych lameli. Kontroluj ilośc światła oraz ciepła i schroń się pod nią przed deszczem.

02

TOP Sintesi

Jeśli chcesz korzystać z tarasu, kiedy tylko masz na to ochotę, to znalazłaś idealne zadaszenie dla siebie. Ciesz się przestrzenią pod osłoną tkaninowej pergoli segmentowej.

03

PRATIC BRERA

Stworzona dla tych, którzy kochają nieograniczoną swobodę: płynna regulacja kąta nachylenia lameli daje pełną kontrolę nad dopływem światła słonecznego.

04

PRATIC NOMO

Pergola o minimalistycznym kształcie, idealnie integrująca się z budynkiem i otaczającą przestrzenią, umożliwiająca jej bardzo wydajne wykorzystanie.

05

Lewens TOP Glass

Dach szklany to nowoczesne zadaszenie twojego tarasu. Zbudowany na solidnych profilach i z wysokiej jakości materiałów.

06

TOP Light

TOP Light lekka pergola śródziemnomorska o nowoczesnym wyglądzie, który zawdzięcza konstrukcji z prostokątnych profili o przekroju 80×40 mm łączonych pod kątem prostym.

07

Markilux TOP Compact

Nowość na 2019 rok prosto z fabryki Markilux! Lekka pergola rolowana, która zapewni Ci niezbędny cień i ochłodę. Kaseta, do której zwija się tkanina, gwarantuje na lata czystość i bezpieczeństwo dla materiału.

08

TOP Q.Bus

Pergola TOP Q.bus jest to nowoczesna pergola tarasowa, której tkanina roluje się do kasety, a całe zadaszenie możesz opuścić, kiedy tylko tego zapragniesz.