Każdy, kto chociaż przez chwilę mieszkał w mieszkaniu w bloku, które miało niewielki metraż, zna ból układania mebli niczym w Tetris. I większość z tych osób, zapytana o największe marzenie, bez zastanowienia odpowie: duży stół, przy którym może spotykać się cała rodzina. Kiedy przenosimy się do własnego domu, te rodzinne spotkania mogą odbywać się już nie tylko w jego wnętrzu, ale również na zewnątrz. I właśnie o tym dużym stole w przestrzeni przydomowej marzył nasz kolejny Klient. A my niczym dobra wróżka postanowiliśmy spełnić wszystkie jego życzenia, a było ich kilka…

Kiedy taras jest bezużyteczny

Na tarasie miał się zmieścić wspomniany już wcześniej duży stół i duży zestaw wypoczynkowy, a sam taras wedle oczekiwań naszego Klienta, miał mieć zadaszenie przeciwsłoneczne i przeciwdeszczowe – jednym słowem odporne na każde warunki pogodowe. Taras miał wymiary 8×5 metrów i musimy przyznać, że nasłonecznienie było naprawdę nie do zniesienia, przez co przestrzeń ta w ciepłych miesiącach była całkowicie bezużyteczna. No chyba, że ktoś lubi iście afrykańskie klimaty.

Wygrywaj w walce pogodowej

Wybór padł na pergolę segmentową Top Sintesi – elegancką, ponadczasową, funkcjonującą bez zastrzeżeń nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Śmiało można nazwać ją pergolą od zadań specjalnych, bo nawet w zaciętej walce pogodowej, nie wygra z nią ani słońce ani deszcz. Uwielbiana przez Klientów, staje się częstym gościem na przydomowych tarasach, bo jak mówi wielu z nich – tworzy ciepłą, domową atmosferę, a o to przecież właścicielom domów chodzi.

Możliwości montażowe

Decydując się na konkretny model pergoli, zawsze priorytetowe traktujemy kwestie możliwości montażowych. W tym przypadku pergola Top Sintesi pozwoliła nam na uzyskanie minimalnego kąta nachylenia, a system, w którym belki były prowadzone pomiędzy krokwiami, pomógł nam uzyskać znacznie niższy pakiet tkaniny po zsunięciu.

Przejmij stery

Nie jesteśmy sklepem internetowym, ale zdajemy sobie sprawę z tego, że dobry opis produktu, powinien zawierać nie tylko funkcjonalności, ale i parametry. Sprawdźcie zatem, co potrafi nasza pergola! Jej maksymalny zasięg zadaszenia to 5 metrów, a szerokość pojedynczego moduły to 6 m. Przejąć stery nad nią możemy nie tylko za pomocą pilota, ale także za pomocą urządzeń mobilnych.

Do lata, do lata…

Mimo że kiedy rano zakładasz rękawiczki i czapkę, zapewne nie myślisz jeszcze to wylegiwaniu się w ciepłych promieniach słonecznych, to pamiętaj, że im bliżej sezonu, tym terminy realizacji będą coraz bardziej napięte, a tym samym coraz bardziej odległe. Skontaktuj się z nami i już teraz zastanów się, jak zagospodarować swoją przydomową przestrzeń, tak aby zdążyć do lata.

Zobacz podobne rozwiązanie

Potrzebujesz fachowej porady?

Wybrane realizacje z użyciem pergoli