Regularnie staramy się Wam prezentować nasze najnowsze realizacje, aby pokazać Wam spektrum możliwości dla Waszych domów i ogrodów. Musimy jednak przyznać, że największym komplementem dla nas jest moment, kiedy wraca do nas Klient, dla którego już wykonywaliśmy realizację w celu zlecenia nam czegoś dodatkowego. Wiemy wtedy, że dostarczamy nie tylko markizy i pergole, ale przede wszystkim zadowolenie.

Kolejny etap naszej wspólnej przygody

I tym razem – ku naszej nieskrywanej uciesze – nasz Klient ponownie zapukał do drzwi naszego salonu, zwracając się o pomoc. Zależało mu na tym, abyśmy zabezpieczyli jego taras przed nadmiernym nagrzaniem. Z racji tego, że nie znacie historii naszej współpracy, przypomnimy Wam krótko, że w poprzedniej jej fazie – na etapie budowy domu – zajmowaliśmy się zaciemnianiem stolarki okiennej. Wykorzystaliśmy do tego żaluzje fasadowe.

Teraz wybór padł na markizę tarasową – Top Satin. Jest to flagowy model grupy TOP. Początkowo rozważaliśmy montaż pergoli tarasowej, jednak Klientowi zależało na rozwiązaniu możliwie niewidocznym po złożeniu. Zdecydowanie nie chciał on żadnych dodatkowych słupów czy innych elementów konstrukcyjnych, które są nieuniknione przy pergoli tarasowej. Jako poszycie markizy zastosowaliśmy tkaninę akrylową, dzięki której możliwe jest korzystanie z tarasu podczas lekkiego deszczu.

Kiedy wiatr jest nieproszonym gościem

Opowiadając o tej realizacji, warto uwzględnić jeszcze jeden aspekt, mianowicie samo położenie nieruchomości. Dom zlokalizowany jest na wzgórzu, przez co częstym nieproszonym gościem na tarasie są silne wiatry. Markiza Top Satin stawi czoło wiatrom nawet z prędkościami dochodzącymi nawet do 38 km/h. Dodatkowo, aby zadbać o bezpieczeństwo użytkowników, wyposażyliśmy markizę w czujnik wiatrowy, dzięki czemu podczas silnego wiatru markiza złoży się automatycznie. Napędza ją niezawodny elektryczny napęd marki Somfy sterowany za pomocą pilota.

Zaufanie równa się zadowolenie

Kiedy patrzymy na zdjęcia z tej realizacji, mamy pewność, że wszystko się w niej zgadza – zarówno funkcjonalnie, jak i estetycznie. Zawsze staramy się, aby za zaufaniem, które okazuje nam Klient, szło jego całkowite zadowolenie.

Chociaż śnieżna aura za oknem nie sprzyja jeszcze planowaniu wypoczynku na słonecznym tarasie, to jednak warto, abyście pamiętali, że na realizację Waszych przydomowych przestrzeni, potrzebny jest czas. Już teraz warto więc porozmawiać o Waszych pomysłach. Zapraszamy!

Zobacz podobne rozwiązanie

Potrzebujesz fachowej porady?

Wybrane realizacje z użyciem pergoli

Nasz ekspert: Piotr Żyradzki

Przewodniczący Rady Nadzorczej Grupy Top. Ekspert w dziedzinie technik osłonowych związany z branżą od ośmiu lat. Specjalizuje się w zabudowie tarasów oraz montażu nowoczesnych i wyjątkowych osłon zewnętrznych. Uwielbia wyzwania – im trudniejsze zadanie, tym większy zapał i determinacja, by sprostać oczekiwaniom Klienta. W swojej pracy szczególnie ceni możliwość budowania relacji międzyludzkich i biznesowych. Najwięcej satysfakcji dają mu zadowoleni, powracający Klienci oraz stała współpraca z architektami.

Jego zdaniem rozmowa z Klientem i zidentyfikowanie jego potrzeb są niezbędnym warunkiem, aby inwestor był zadowolony z efektu współpracy. Zawsze stara się zaproponować najwyższej jakości rozwiązania, w zakładanym przez Klienta budżecie. Oprócz kontaktu z ludźmi dużo przyjemności czerpie z prac montażowych podczas instalowania osłon. Ceni sobie dobrą organizację i przemyślane plany działania. Dzięki temu w jego pracy nie ma miejsca na niedociągnięcia czy opóźnienia.

Grupa TOP jest dla niego wyznacznikiem jakości w działaniu i drogowskazem w biznesie. Działając w strukturach konsorcjum, zdobywa cenne know-how, stale podnosi swoje umiejętności i kompetencje oraz rozwija kontakty biznesowe. Grupę TOP porównuje do skarbnicy zawierającej nieskończoną wiedzę zarówno techniczną, biznesową, jak i w zakresie obsługi Klienta. Docenia także towarzyski wymiar Grupy, gdzie spotkał wspaniałych, pełnych pasji ludzi, z którymi po godzinach pracy świetnie się bawi.

Wieczorami można spotkać go na torze gokartowym, gdzie realizuje swoją namiętność do dużych prędkości i sportów motorowych. Jest zagorzałym kibicem Scuderia Ferrari. Obok Formuły 1 z zainteresowaniem śledzi też wyścigi Formuły 2 i rywalizację drużyn w niemieckich zawodach DTM. Nie wyobraża sobie życia bez muzyki, która daje mu wytchnienie i dodaje energii do działania. Ulubione dźwięki towarzyszą mu w każdej wolnej chwili.