Mimo że cały rok czekamy z utęsknieniem na pierwsze ciepłe promienie letniego słońca, to kiedy już przychodzi ten moment, wielokrotnie potrafi nam ono dać się we znaki. Wtedy z pomocą przychodzi ona, chroniąc nas przed nadmiernym nasłonecznieniem – markiza tarasowa. W naszej kolejnej realizacji, która miała miejsce w województwie wielkopolskim, główną rolę odegrała markiza Markilux 970.

Poznajmy się

Poznajmy ją zatem. Idealna dla domów o nowoczesnej stylistyce. Dzięki charakterystycznym kwadratowym kształtom, można zastosować ją w budynkach futurystycznych. W ramionach zamontowane zostały tak zwane “ścięgna BIONIC”, które gwarantują długowieczną i bezszmerową pracę markizy. Testowana przez Instut Fraunhoferat minimalna liczba ugięć to aż 50 000!

Ale to nie koniec zalet. Dodatkowa możliwość użycia promienników ciepła pozwala na korzystanie z tarasu nawet w chłodne wieczory. Brzmi dobrze? Zatem zacznijmy od początku, czyli od tego, czego potrzebował Klient.

Praktyczność, estetyka, jakość

Klientowi, który się do nas zgłosił, w spokojnym wypoczynku przeszkadzało przede wszystkim nisko zachodzące słońce. Szukał rozwiązania praktycznego, z czystą estetyką i klasyczną formą. Zależało mu też na jakości wykonania. Nasz ekspert z firmy Monolith, zaproponował więc wspomnianą już markizę Markilux 970 i trzeba przyznać, że propozycja ta sprawdziła się idealnie. Markiza wyposażona została w silnik elektryczny Somfy sterowany radiowo za pomocą pilota oraz w opuszczaną ręcznie falbanę typu Schattenplus w belce frontowej, dzięki której nawet niskie słońce przestało być problemem.

Gwarancja trwałości

Częste pytanie, które jest nam zadawane przez Klientów, dotyczy tego, jak długo markiza będzie nam służyć. Należy podkreślić więc, że technika Markilux jest tworzona z myślą, o długim funkcjonowaniu. Wykorzystywane materiały spełniają najwyższe wymogi i są gwarantem bezawaryjnego działania markiz przez długi czas.

Jeśli i Tobie promienie słońca nie pozwalają spędzać czasu na tarasie i marzy Ci się, aby połączyć dom i ogród w harmonijny sposób, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci znaleźć idealną osłonę przeciwsłoneczną, uwzględniając twoje preferencje.

Zobacz podobne rozwiązanie

Potrzebujesz fachowej porady?

Wybrane realizacje z użyciem pergoli

Nasz ekspert: Wojciech Guzek

Ekspert w zakresie doradztwa i sprzedaży osłon przeciwsłonecznych, głównie markiz i pergoli. Od 9 lat z powodzeniem rozwija swój biznes, którego mocną stroną jest zawsze świeży pomysł i pewność jego wdrożenia.

Z powodzeniem zdobywa zaufanie klientów i tworzy wartościowe relacje, które zostają na lata.  Docenia wszechstronność swoich produktów i w pełni je wykorzystuje w codziennej pracy. Biegłość w zakresie mechanizmów i funkcjonalności markiz oraz pergoli pozwalają mu na idealne dopasowanie rozwiązań do potrzeb klienta oraz specyfiki danego miejsca. Prawdziwą satysfakcję z wykonanej pracy odczuwa widząc zadowolenie klienta. Daje mu to pewność, że jego misja została wykonana z powodzeniem.

Chętnie dzieli się wiedzą i czerpie z doświadczenia innych. Docenia efekt synergii i wzajemnego wsparcia, które istotnie przyczyniają się do sukcesu w danej branży, dlatego Grupa TOP jest dla niego ważnym ogniwem na drodze do rozwoju.

Prywatnie interesuje się wędkarstwem, gra w bilard, biega, jest zaangażowany na boisku piłki nożnej, lubi też przeczytać dobry kryminał. Ale to, co sprawia mu największą radość, to zabawa i czas spędzony z jego dziećmi, które skutecznie ładują akumulatory przed każdym nowym przedsięwzięciem.