Każda z firm ma w swoim portfolio projekty, z których jest szczególnie dumna. Dziś pochwalimy się Wam właśnie jedną z takich realizacji. My wracamy do niej z niezwykłą przyjemnością, liczymy więc na to, że i Wam przypadnie do gustu. Oto i ona – podwójna pergola szklana ze zintegrowaną markizą w konstrukcji dachu.

Chroni przed słońcem (dzięki zintegrowanej markizie), chroni przed deszczem i wszystkimi innymi niesprzyjającymi warunkami, które mogłyby przeszkodzić w wypoczynku. I co najważniejsze – jej funkcjonalnością nasz Klient będzie mógł się cieszyć cały rok.

Co więcej, udało się stworzyć nam związek doskonały, bo jej użyteczność idzie tutaj w parze z niezwykłą estetyką. Żadna Pani Domu nie będzie w takim przypadku kręcić nosem, że jakiś element “psuje” przestrzeń wokół domu.

Jak osiągnęliśmy taki efekt?

Wykończenie boków to pełna zabudowa trójkątów, a na całym obwodzie pergoli zastosowaliśmy szyby ramowe. Pergola została “ubrana” przez wykonane przez nas zasłony i oświetlenie ledowe w krokwiach pergoli. Kluczową rolę na etapie realizacji odegrały bardzo dokładne pomiary i wyliczenie kątów tak, aby pergole były idealnie zgrane. Dachy zostały bowiem wykonane na dwóch różnych ścianach. Dodatkowym utrudnieniem była również rynna idąca w narożniku, czyli w miejscu łączenia pergoli. Problem ten rozwiązaliśmy, wpuszczając rynnę w elewację, dzięki czemu wszystko tworzy idealną całość.

Co zyskał Klient?

Dodatkowy salon z pięknym widokiem na ogród. Z jego relacji wiemy, że przeniósł tam znaczną część swojego życia. Pergola to bowiem nie tylko świetne miejsce na odpoczynek. Doskonale sprawdzi się jako miejsce spotkań czy też przestrzeń do pracy.
A my cieszymy się, że możemy spełniać marzenia o dodatkowych przestrzeniach i tworzyć unikalne rozwiązania dla naszych Klientów. Do zdjęć naszych realizacji wracamy z taką przyjemnością, jakbyśmy oglądali ulubione fotografie rodzinne. Jeśli i Ty marzysz o zadaszeniu tarasu, skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci nasze portfolio!

Zobacz podobne rozwiązanie

Potrzebujesz fachowej porady?

Wybrane realizacje z użyciem pergoli

Nasz ekspert: Wojciech Guzek

Ekspert w zakresie doradztwa i sprzedaży osłon przeciwsłonecznych, głównie markiz i pergoli. Od 9 lat z powodzeniem rozwija swój biznes, którego mocną stroną jest zawsze świeży pomysł i pewność jego wdrożenia.

Z powodzeniem zdobywa zaufanie klientów i tworzy wartościowe relacje, które zostają na lata.  Docenia wszechstronność swoich produktów i w pełni je wykorzystuje w codziennej pracy. Biegłość w zakresie mechanizmów i funkcjonalności markiz oraz pergoli pozwalają mu na idealne dopasowanie rozwiązań do potrzeb klienta oraz specyfiki danego miejsca. Prawdziwą satysfakcję z wykonanej pracy odczuwa widząc zadowolenie klienta. Daje mu to pewność, że jego misja została wykonana z powodzeniem.

Chętnie dzieli się wiedzą i czerpie z doświadczenia innych. Docenia efekt synergii i wzajemnego wsparcia, które istotnie przyczyniają się do sukcesu w danej branży, dlatego Grupa TOP jest dla niego ważnym ogniwem na drodze do rozwoju.

Prywatnie interesuje się wędkarstwem, gra w bilard, biega, jest zaangażowany na boisku piłki nożnej, lubi też przeczytać dobry kryminał. Ale to, co sprawia mu największą radość, to zabawa i czas spędzony z jego dziećmi, które skutecznie ładują akumulatory przed każdym nowym przedsięwzięciem.