Realizacja DOTO z unikatowymi rozwiązaniami od Nerli

Lubisz podczas relaksu na tarasie podziwiać swój ogród, ale chcesz być chroniony przed skwarem, ostrym słońcem, deszczem i wiatrem? Cenisz sobie prywatność w trakcie odpoczynku? To wszystko wraz z doskonałą ochroną przed komarami zyskasz dzięki roletom pionowym,które idealnie wpisują się jako boczna oslona pergol tarasowych

Norweska jakość — polski pomysł i wykonanie

Nerli to przedsiębiorstwo z siedzibą w Oslo, które swoje pionowe rolety projektuje i produkuje w Polsce. Firma oferuje między innymi unikatowe rozwiązania w segmencie markiz pionowych – rolety Zipner. Ta linia produktów swoją nazwę wzięła od angielskiego słowa „zip”, oznaczającego zamek błyskawiczny. Zipner to połączenie aluminiowej konstrukcji z odporną na czynniki atmosferyczne tkaniną techniczną. Jest ona przesuwana w prowadnicach bocznych poprzez wgrzany w krawędź poszycia suwak. Zamek zip zapewnia płynną pracę rolety w pionie. Dzięki niemu tkanina jest zawsze doskonale napięta w poziomie, a ekran bez względu na panujące na zewnątrz warunki, pozostaje we właściwej pozycji.

Rolety ekranowe Nerli — jakość, precyzja, estetyka i funkcjonalność

Nerli dba o estetykę, jakość i precyzję wykonania swoich produktów oraz ich funkcjonalność. Rolety ekranowe Zipner wykonane są z najwyższej jakości atestowanych materiałów. Wyposażono je w kasetę maskującą i aluminiowe prowadnice boczne, co podnosi ich wytrzymałość i estetykę. Screeny Zipner charakteryzują się zawsze idealnym napięciem materiału w pionie i w poziomie, dzięki zamocowanej belce dociążającej

Rolety Screen od Nerli to także funkcjonalność. Produkty wyposażono w napęd elektryczny. Możesz nimi sterować na odległość za pomocą pilota lub wykorzystując w tym celu przycisk na ścianie.

Markizy pionowe, podobnie jak pergole i inne zewnętrzne elementy, muszą współgrać z architekturą i elewacją budynku. Tylko wówczas tworzą z nim harmonijną całość. Norweski producent ma tego świadomość, toteż udostępnia duży wybór barw i rodzajów tkanin. Dobrze napięty ekran w odpowiednio dobranym kolorze będzie wspaniałą dekoracją każdego budynku.

Pergole z roletami ekranowymi

Z rolet Screen marki korzysta między innymi nasz ekspert z Podkarpacia — firma DOTO. System Zipner został wielokrotnie wykorzystany jako przesłona ścian w pergolach. Tkanina, z której go wykonano, nie ogranicza widoczności, dzięki czemu taras wydaje się bardziej przestronny i nie sprawia wrażenia małej, zamkniętej przestrzeni. Jednocześnie w ciągu dnia rolety zapewniają prywatność, ponieważ z zewnątrz nie widać osób przebywających za osłoną. Klienci chętnie wybierają produkty z markizami Neril także dlatego, że chronią przed słońcem, deszczem i wiatrem. Rolety norweskiego producenta cechuje także szczelność, dzięki czemu mogą pełnić funkcję moskitiery, chroniąc wnętrza przed owadami.

Więcej niż roleta

Naszym Klientom zawsze polecamy jedynie najlepsze, sprawdzone produkty. Markizy zamontowane w oknach zapewnią Ci prywatność, uchronią przed słońcem i będą doskonale pełnić funkcję moskitiery. Wykorzystane w pergoli ochronią Cię także przed deszczem i wiatrem. Jeśli szukasz funkcjonalnego rozwiązania na biurowe okna albo chcesz zabezpieczyć swój taras przed owadami i niesprzyjającą pogodą — zapraszamy do kontaktu.

Nasz ekspert: Tomasz Kasznicki

Ekspert w zakresie doradztwa i sprzedaży systemów osłonowych wewnętrznych i zewnętrznych. Wyspecjalizowany w montażu systemów zewnętrznych typu: markizy, pergole, rolety.

Swoją działalność prowadzi od 25 lat skupiając się od samego początku na bieżącym wdrażaniu nowoczesnych technik osłonowych. Dba o to, aby każde zaproponowane rozwiązanie spełniało w 100% oczekiwania klienta. Dlatego nie tylko rzetelnie przedstawia możliwości systemów, ale przede wszystkim dopasowuje je do potrzeb użytkownika. Dzięki uczciwości i solidności – która jego zdaniem jest kluczem do sukcesu – nawet najbardziej wymagające przedsięwzięcia, jakich się podejmuje realizuje z powodzeniem.

Wiedza, którą czerpie z uczestnictwa w Grupie TOP pozwala na poszerzanie dotychczasowego doświadczenia oraz na oferowanie produktów i usług na najwyższym poziomie. W codziennej pracy cieszą go podejmowane wyzwania oraz uśmiechnięci i zadowoleni klienci. Praca z ludźmi o konkretnych wymaganiach dopinguje go do realizacji zleceń na pozór niemożliwych i jednocześnie dodaje energii do działania.

Prywatnie lubi motoryzację i sport, ale to, co relaksuje go najskuteczniej to wędkarstwo. Dlatego po godzinach pracy można spotkać go w zacisznym miejscu z wędką w ręku.