Firma Monolith dostarczyła i zamontowała w rewitalizowanej kamienicy na ulicy Młyńskiej 12 w Poznaniu markizy Markilux 1600.

Odnowiona kamienica znajduje się w centrum Poznania i przeszła generalny remont w 2016 roku. Rewitalizacja została wykonana w oparciu o produkty i materiały z najwyższej półki.
W obiekcie znajdują się biura, restauracje oraz sale konferencyjne. Kamienica posiada wewnętrzny dziedziniec, który jest bardzo reprezentacyjnym elementem obiektu.

Klient zdecydował się na zakup markiz Markilux 1600, których łączna szerokość wyniosła ok 35 mb, wraz z nadrukami.
Konstrukcja markiz wykonana została w kolorze strukturalnego antracytu, tkanina w kolorze białym z kolekcji PERLA. Do sterowania markiz wybrano napędy radiowe SOMFY.

Markizy doskonale komponują się z wysokim standardem budynku. Dostarczone markizy w pełni spełniają oczekiwania techniczne i estetyczne zamawiającego.

O specyfice montażu decydował stosunkowo wysoki montaż markiz (330cm) ale przede wszystkim duże gabaryty urządzeń, utrudniające ich wniesienie.

Jak twierdzi Wojciech Guzek z firmy Monolith – Markilux to markizy najwyższej jakości które przy odpowiednim doborze zawsze prezentują się pięknie i profesjonalnie.

 

www.markizy-poznan.pl

www.markilux.com