Pergola szklana

TOP GLASS

Dach szklany to nowoczesne zadaszenie twojego tarasu. Zbudowany na solidnych profilach i z wysokiej jakości materiałów.

Opcjonalna możliwość zastosowania przeszkleń bocznych, zaciemniającej markizy pod szkło lub na szkło, promienników ciepła lub oświetlenia led.

Konstrukcja wykonana jest z aluminium. Woda opadowa odprowadzana jest do przedniej rynny a dalej słupami do gruntu lub kanalizacji.

Wybierz swego faworyta

Wybierz swojego faworyta: typ W JEDNEJ LINII ze słupkami odprowadzającymi wodę: kompaktowy i nowoczesny wygląd dla maksymalnego wykorzystania przestrzeni pod szklanym dachem. W przypadku tego typu rynna deszczowa jest ułożona w jednej linii ze słupkami. Deszczówka jest tutaj odprowadzana przez krokwie, rynnę deszczową i wnętrze słupków.

Typ Wysunięty

Natomiast w typie WYSUNIĘTYM z cofniętymi słupkami mogą one być zamontowane np. na tarasie, zaś dach może zostać wysunięty poza powierzchnię tarasu. Ponieważ deszczówki nie można odprowadzać w tym typie przez słupki, dołączony jest łańcuch rynnowy ze stali szlachetnej lub rynna zewnętrzna w kolorze konstrukcji.

Zalety

Dzięki maks. szerokości 700 cm i maks. głębokości 500 cm jako jedna konstrukcja Murano Vetro nadaje się również do większych tarasów, a jako układ sprzężony nawet do bardzo dużych szerokości. Elegancką konstrukcję można zamontować bez większych nakładów niemal na każdym tarasie.

Wyposażenie dodatkowe

Oświetlenie

Ostateczny smaczek estetyczny może nadać oszczędne podświetlenie LED. Dzięki, któremu można w oryginalny sposób umilić nasze miejsce odpoczynku. Dobre wrażenie i poczucie luksusu gwarantowane!

Promienniki ciepła

Promienniki ciepła to rewelacyjne rozwiązanie dające mozliwośc przedłużenia chwil na tarasie W zależności od mocy możemy regulowac temperaturę otoczenia na własnym tarasie nawet podczas bardzo chłodnych wieczorów.

Czujniki

W związku ze zróżnicowanym terenem montażu, pergole narażone są na działanie warunków atmosferycznych. W celu zapobiegania zniszczenia pergoli oraz w celach bezpieczeństwa stosuje się różne rodzaje czujników.

Polecamy

LEWENS ANCONA

To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się życiem rodzinnym w ogrodzie zimowym lub pod szklanym dachem przez cały rok.

Galeria

Korzyści

Powiększ swoją przestrzeń życiową

Ciesz się urokiem ogrodu w komforcie jak we wnętrzu domu

Korzystaj z tarasu natychmiast

Nigdy więcej mokrych mebli i zakurzonego stołu!

Osłoń się przed słońcem, deszczem i wiatrem

Osłoń swoją przestrzeń bocznymi ścianami, aby korzystać z tarasu nawet podczas niesprzyjającej pogody

Potrzebujesz fachowej porady?

Zobacz realizacje pergoli szklanych

Więcej niż pergola — realizacja w Skórzewie pod Poznaniem
Więcej niż pergola — realizacja w Skórzewie pod Poznaniem

Jeszcze pergola czy już oranżeria? W Skórzewie pod Poznaniem stworzyliśmy konstrukcję, która może pełnić funkcję zarówno pawilonu, jak i oranżerii. Pergola z przeszklonym dachem pozwala nocą obserwować gwiazdy, a za dnia zapewnia dużą ilość...