W dniach 13-14 października, w 12 salonach zlokalizowanych w największych miastach Polski, odbyła się akcja „Jesień Pod Pergolą”. Druga edycja wydarzenia jest wspólną inicjatywą Grupy TOP – zrzeszenia firm będących liderami na rynku osłon tarasowych. W trakcie weekendowej akcji Klienci zapoznali się z wyjątkową ofertą rozwiązań oferowanych przez najlepszych dostawców.

„Jesień Pod Pergolą” to wydarzenie, które już po raz drugi przyciągnęło liczne grono osób zainteresowanych nowoczesnymi i atrakcyjnymi rozwiązaniami dla domu i tarasu. W ramach inicjatywy, w 12 salonach w całej Polsce oferowano atrakcyjne rabaty na najlepsze zadaszenia tarasowe. Eksperci Grupy TOP służyli też swoją fachową wiedzą, konsultując i doradzając Klientom najbardziej optymalne rozwiązania.

Spore zainteresowanie naszym wydarzeniem pokazuje, że produkty takie, jak pergole, markizy, żagle słoneczne, czy żaluzje fasadowe, zyskują w Polsce coraz większą popularność, a Klienci chcą inwestować w najlepsze rozwiązania dla swoich domów – podsumowuje Piotr Żmidziński, ekspert Grupy TOP i koordynator projektu.

W przygotowanie specjalnej, rabatowej oferty dla Klientów firm z Grupy TOP, zaangażowały się uznane marki dostawców osłon tarasowych: Dragon, Markilux, Hella i Solartech. Tegoroczna edycja „Jesieni Pod Pergolą” odbyła się w salonach: Suntech (Łódź), Grako Design (Warszawa), MK Studio (Konstancin-Jeziorna), Solma (Wrocław), Monolith (Poznań), MAG Techniki Osłonowe (Dąbrowa Górnicza), Wiolla (Rybnik), Jarys (Olsztyn), Żmidziński (Bielsko-Białą), Maxi (Gdańsk), Doto (Rzeszów) i Markiz Serwis (Szczecin).

Akcję w salonach wsparła szeroka kampania promocyjna, obejmująca m.in. zapowiedzi na stronach www, fanpage’u na Facebooku, czy filmiki emitowane w serwisie YouTube.

Jesienna akcja rabatowa to nie jedyna inicjatywa realizowana przez firmy z Grupy Techniki Osłonowe Polska. Przypomnijmy, że zrzeszenie liderów branży organizuje również dla swoich Klientów wiosenne akcje pod hasłem „Dni Otwartych Markiz”, a także angażuje się w liczne działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.