Rolety ekranowe

TOP SCREEN

Rolety ekranowe Zipner to nowa jakość dla produktów tego segmentu. Unikalne rozwiązanie oparte na precyzyjnym połączeniu tkaniny z zamkiem ZIP w krawędzi poszycia ma wpływ na utrzymanie odpowiedniego napięcia i pozycji ekranu w prowadnicach bocznych.

Efektem jest płynna praca w płaszczyźnie pionowej, a także wyjątkowa odporność na niesprzyjające warunki. Innowacyjne podejście do połączenia konstrukcji i tkaniny zaowocowało wyjątkową wytrzymałością, a uzyskane napięcie powierzchni tkaniny czyni ją jeszcze piękniejszym dodatkiem dla domów i budynków biurowych.

Zalety TOP Screen

Rolety z tkaniną screen najczęściej wykorzystujemy jako zewnętrzne osłony okienne. Są one interesującą alternatywą dla role aluminiowych oraz żaluzji fasadowy. Screen’y znalazły również zastosowanie jako uzupełnienie pergol tarasowych, tworząc efektowną formę bocznej przesłony. Chronią przed słońcem, wiatrem oraz niechcianymi spojrzeniami, pozwalając jednocześnie cieszyć się wudokiem pięknego ogrodu.

Rolety ekranowe 

Są nowoczesnym rozwiązaniem, które cechuje się duża funkcjonalnością oraz niepowtarzalnym wyglądem. To eleganckie rozwiązanie z komfortową regulacją w płaszczyźnie pionowej pozwala cieszyć się widokiem okolicy z jednoczesnym zachowaniem prywatności dzięki ograniczeniu widoczności wnętrza z zewnątrz.

Galeria

Potrzebujesz fachowej porady?

Zobacz realizacje rolet ekranowych

Pergola lamelowa TOP Prima z okiennicą. Realizacja firmy Wiolla.
Pergola lamelowa TOP Prima z okiennicą. Realizacja firmy Wiolla.

Kolejna realizacja naszego eksperta, która dowodzi kunsztu i niebywałego poczucia estetyki jej projektantów. Pergola lamelowa TOP Prima idealnie wpisuje się w kolorystykę i architekturę budynku. Charakteru konstrukcji dodaje nietypowe rozwiązanie w postaci...

Realizacja DOTO z unikatowymi rozwiązaniami od Nerli
Realizacja DOTO z unikatowymi rozwiązaniami od Nerli

Realizacja DOTO z unikatowymi rozwiązaniami od Nerli Lubisz podczas relaksu na tarasie podziwiać swój ogród, ale chcesz być chroniony przed skwarem, ostrym słońcem, deszczem i wiatrem? Cenisz sobie prywatność w trakcie odpoczynku? To wszystko...