Markiza

MARKILUX TOP COMPACT

Nowość na 2019 rok prosto z fabryki Markilux! Lekka pergola rolowana, która zapewni Ci niezbędny cień i ochłodę. Kaseta, do której zwija się tkanina, gwarantuje na lata czystość i bezpieczeństwo dla materiału.

Producent jednych z najlepszych markiz na świecie przedstawił najnowszy model pergoli rolowanej. Zwijana tkanina chowa się do szczelnej kasety, co powoduje, że materiał nie jest narażony na śnieg, zanieczyszczenia z powietrza czy deszcz, kiedy nie używasz swojej pergoli.

Najwyższa jakość

Jako zadaszenie stosuje się wysokogatunkową tkaninę poliestrową, która gwarantuje głębię koloru przez wiele lat. Wykonana z użyciem nanotechnologii tkanina dostępna jest w ponad 100 kolorach – od tradycyjnych pasów, przez stylowe jednobarwne, aż po delikatną fakturę, która potrafi ukryć zabrudzenia.

Jeśli nie jesteś zwolennicznką masywnych konstrukcji na tarasie, to sprawdź na naszych zdjęciach z realizacji, że po zwinieciu tkaniny do kasety, zostają nam wyłącznie prowadnice oraz słupy bez belki przedniej, więc żaden profil od frontu nie przesłoni Ci pięknych widoków.

Opuszczany Słup

Jedną z cech tej niesamowitej pergoli jest opuszczanie jednego ze słupów, tak by zapewnić jak najlepsze odprowadzenie wody z całego zadaszenia.

Tkanina jest prowadzona między prowadnicami i łączy się z nimi na zasadzie wszytego w nią na krawędziach zamka błyskawicznego. Zapytaj się jednego z naszych ekspertów, jaką korzyść z tego uzyskasz na Twoim tarasie.

Skontaktuj się z nami

Zobacz podobne realizacje (pergole rolowane)

Trochę zachodu z tarasem od zachodu

Trochę zachodu z tarasem od zachodu

Jeśli lubisz wypoczywać w cieniu, a Twój taras wychodzi na zachodnią stronę to oznacza, że dobór funkcjonalnej osłony tarasowej nie jest taki oczywisty. Najpopularniejszym systemem osłonowym w Polsce są bez dwóch zdań markizy, jednak nie zawsze...

Pergola Q.bus oraz markizy pionowe – realizacja firmy Żmidziński

Pergola Q.bus oraz markizy pionowe – realizacja firmy Żmidziński

Kolejny dzień, kolejna realizacja – tym razem montaż został przeprowadzony w Kozach, największej pod względem liczby mieszkańców wsi w Polsce. Co czekało na naszych ekspertów? Z jakimi zadaniami tym razem musieli się zmierzyć? Oddajmy głos naszemu ekspertowi – Piotrowi Żmidzińskiemu.