Markiza

MARKILUX MX1

Jeśli szukasz piękna w swojej przestrzeni, to znalazłaś właśnie brakujący element – nowoczesna markiza TOP MX-1.

Niestandardowa forma kasety tworzy dodatkowe zadaszenie nad wejściem, nawet gdy jest zamknięta i stanowi piękny element składowy tarasu.

TOP MX-1

pozwala na dowolne doświetlenie przestrzeni – przy budynku, na końcu markizy lub od jej przodu. Od teraz każdy wieczór będzie niezapomniany.

Jeśli przeszkadza Ci nisko zachodzące słońce lub wzrok sąsiadów z naprzeciwka, to za 1 dotknięciem pilota możesz opuścić falbanę przednią i pozbyć się kłopotu.

TOP MX-1

umożliwia zacienienie nadspodziewanie dużych przestrzeni, dzięki swojemu wysięgowi do 437 cm od budynku. Nie będziesz musiała się martwić, że niektórzy Twoi goście będą w słońcu lub będzie na nich kapał deszcz.

Zobacz model 3D

Potrzebujesz fachowej porady?

Wybrane realizacje z rozwiązaniami Markilux

Trochę zachodu z tarasem od zachodu

Jeśli lubisz wypoczywać w cieniu, a Twój taras wychodzi na zachodnią stronę to oznacza, że dobór funkcjonalnej osłony tarasowej nie jest taki oczywisty. Najpopularniejszym systemem osłonowym w Polsce są bez dwóch zdań markizy, jednak nie zawsze...

Markiza Markilux ES-1 – Realizacja firmy Żmidziński

Pośród setek różnego rodzaju markiz, trudno jest wskazać najlepszą z najlepszych, ale z pewnością można wybrać najszlachetniejszą - taką zdecydowanie jest markiza Markilux ES-1. Realizacja firmy Żmidziński z Bielska-Białej, jednego z naszych...

Markiza Markilux 990 – Realizacja firmy DOTO

Rok 2018 chcielibyśmy zacząć od podzielenia się z Państwem naszą definicją nowoczesnej markizy. Jeden z ekspertów Grupy TOP, Piotr Żyradzki z firmy Doto z Rzeszowa miał przyjemność instalacji markizy Markilux 990. Zapraszamy do naszej relacji z...

Sprawdź nasze

TOPowe produkty! 

Twój taras, to wyzwanie dla nas. Oto najpopularniejsze osłony tarasowe, którymi możemy wspólnie stworzyć przestrzeń dla Twojej rodziny.

Pergola Solar-Tech TOP Prima

Pergola Hella TOP Sintesi

Markiza TOP Satin

Markiza Markilux TOP MX-3