Markiza

MARKILUX MX1

Jeśli szukasz piękna w swojej przestrzeni, to znalazłaś właśnie brakujący element – nowoczesna markiza TOP MX-1.

Niestandardowa forma kasety tworzy dodatkowe zadaszenie nad wejściem, nawet gdy jest zamknięta i stanowi piękny element składowy tarasu.

TOP MX-1

pozwala na dowolne doświetlenie przestrzeni – przy budynku, na końcu markizy lub od jej przodu. Od teraz każdy wieczór będzie niezapomniany.

Jeśli przeszkadza Ci nisko zachodzące słońce lub wzrok sąsiadów z naprzeciwka, to za 1 dotknięciem pilota możesz opuścić falbanę przednią i pozbyć się kłopotu.

TOP MX-1

umożliwia zacienienie nadspodziewanie dużych przestrzeni, dzięki swojemu wysięgowi do 437 cm od budynku. Nie będziesz musiała się martwić, że niektórzy Twoi goście będą w słońcu lub będzie na nich kapał deszcz.

Zobacz model 3D

Pergole lamelowe

Potrzebujesz fachowej porady?

Wybrane realizacje z użyciem pergol lamelowych

Pergola lamelowa – nowoczesna i stylowa!
Pergola lamelowa – nowoczesna i stylowa!

Jeśli poszukujesz przestrzeni dla bliskich, ale nie masz tarasu przy samym domu, możesz ją stworzyć w dalszej części ogrodu. Z takiego założenia wyszedł nasz klient zgłaszając się do salonu Grupy TOP w Łodzi. Poszukiwał systemu, który pozwoli mu na...

Pergola lamelowa Top Prima – Realizacja firmy Markiz Serwis
Pergola lamelowa Top Prima – Realizacja firmy Markiz Serwis

Pierwszy dzień marca witamy na naszym blogu wspaniałą pergolą aluminiową z ruchomymi lamelami TOP PRIMA, którą nasz ekspert, firma Markiz Serwis ze Szczecina zainstalowała u jednego z naszych Klientów. To nowoczesne i bardzo eleganckie...