Pergola

SOLAR-TECH TOP PRIMA

Stwórz dodatkowy salon na swoim tarasie, dzięki pergoli z zadaszeniem składającym się z obrotowych lameli. Kontroluj ilość światła oraz ciepła i schroń się pod nią przed deszczem.

TOP Prima jest to solidna i bezpieczna w użytkowaniu pergola tarasowa, której głównym zadaniem jest osłonięcie przestrzeni do spędzania wolnego czasu na tarasie lub w ogrodzie.

Zadaszenie stanowią aluminiowe lamele, które obrócisz za pomocą swojego smartfona, regulując ilość światła, które wpada na Twój taras. W zależności od kąta padania promieni słonecznych możesz je otwierać i wpuszczać więcej światła lub zamykać i blokować mu dostęp do Twojej przestrzeni.

Zalety Lameli

Pergola lamelowa jest to jedyne rozwiązanie, które pozwala na regulację temperatury pod zadaszeniem. Otwierając lamele pozwalamy ciepłemu powietrzu unosić się do góry i wymuszamy ruch powietrza, który bardzo często jest wybawieniem podczas upału. A jeśli na tarasie zaskoczy Cię deszcz, jednym przyciskiem możesz zamknąć lamele tworząc wodoodporny dach, dzięki czemu nic nie zakłóci Twojego wypoczynku

Zobacz model 3D

Osłony Boczne

Sama pergola to jednak nie wszystko! Pergolę lamelową możesz możesz wyposażyć w dowolne osłony boczne, chroniące przed deszczem, słońcem, chłodem czy wzrokiem. Gama tych osłon jest bardzo szeroka. Skontaktuj się z najbliższym ekspertem Grupy TOP, a z pewnością doradzi Ci najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Potrzebujesz fachowej porady?

Zobacz realizacje pergoli lamelowych

Co ma wspólnego pergola Top Prima z Formułą 1? Realizacja firmy DOTO
Co ma wspólnego pergola Top Prima z Formułą 1? Realizacja firmy DOTO

Praktycznie każdy, kto decyduje się na budowę czy zakup domu, marzy o leniwych popołudniach spędzanych na słonecznym tarasie. Znacie jednak to starcie - marzenia kontra rzeczywistość? Wielokrotnie okazuje się, że gorące promienie ten błogi wypoczynek uniemożliwiają i...