Pergola

TOP Q.bus

Pergola TOP Q.bus jest to nowoczesna pergola tarasowa, której tkanina roluje się do kasety, a całe zadaszenie możesz opuścić, kiedy tylko tego zapragniesz.

Dzięki swojej minimalistycznej formie oraz prostym kształtom idealnie wkomponowuje się w nowoczesną architekturę. Pasuje do wszystkich płaskich i kanciastych budynków. Tkanina roluje się do kasety, dzięki czemu przez wiele lat pięknie się prezentuje i chroni przed słońcem.

Innowacyjne zadaszenie

Jeśli posiadasz taras wystawiony na zachód, to z pewnością docenisz możliwość opuszczania całego zadaszenia o ok. 900mm. Pochył odbywa się dzięki opuszczaniu dodatkowej markizie pionowej ukrytej w przednim profilu i zapewnia dodatkowy cień popołudniami.

Ten pochył zapewnia jednocześnie odporność na niewielki deszcz, który jest odprowadzany do przodu tkaniny i następnie na boki pergoli. Niewątpliwą zaletą łączeń profili pod kątem prostym jest możliwość adaptacji wszystkich osłon bocznych pergoli, w tym markiz pionowych, okiennic czy przeszkleń.

Tylko u nas!

Grupa TOP posiada wyłączność na import pergoli TOP Q.bus do Polski, więc jeśli szukasz funkcjonalnej i pięknej konstrukcji do zadaszenia tarasu, to skontaktuj się z najbliższym naszym ekspertem!

Potrzebujesz fachowej porady?

Zobacz realizacje innych pergoli

Trochę zachodu z tarasem od zachodu
Trochę zachodu z tarasem od zachodu

Jeśli lubisz wypoczywać w cieniu, a Twój taras wychodzi na zachodnią stronę to oznacza, że dobór funkcjonalnej osłony tarasowej nie jest taki oczywisty. Najpopularniejszym systemem osłonowym w Polsce są bez dwóch zdań markizy, jednak nie zawsze...

Pergola Q.bus oraz markizy pionowe – realizacja firmy Żmidziński
Pergola Q.bus oraz markizy pionowe – realizacja firmy Żmidziński

Kolejny dzień, kolejna realizacja – tym razem montaż został przeprowadzony w Kozach, największej pod względem liczby mieszkańców wsi w Polsce. Co czekało na naszych ekspertów? Z jakimi zadaniami tym razem musieli się zmierzyć? Oddajmy głos naszemu ekspertowi – Piotrowi Żmidzińskiemu.