Promienniki podczerwieni

Promienniki podczerwieni HEATSCOPE

Promienniki podczerwieni HEATSCOPE mają bardzo szeroki wachlarz zastosowań, ponieważ zostały opracowane do użytkowania w najróżniejszych, okresowo ogrzewanych pomieszczeniach oraz na powierzchniach zewnętrznych.

Obszary zastosowania sięgają od zamkniętych pomieszczeń takich jak ogrody zimowe i szklarnie przez klasyczne ogrzewanie balkonów, werand i tarasów, po użytkowanie w pomieszczeniach spa i wellness. Z urządzeń tych można oczywiście korzystać także w ogródkach kawiarnianych, namiotach imprezowych, a także na obszarach zewnętrznych hoteli i lokali gastronomicznych.

Elektryczne promienniki

Cały proces produkcji promienników HEATSCOPE – od stworzenia koncepcji po wykonanie – odbywa się w Niemczech. Innowacyjne i nowoczesne rozwiązania technologiczne, sprawiają, że ogrzewani za pomocą promienników podczerwieni staje się niezwykle przyjemne i komfortowe. Ponadprzeciętna jakość wykonania i estetyka, przy jednoczesnej funkcjonalności i niezawodności sprawia, że promienniki elektryczne HEATSCOPE spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki temu klienci otrzymują produkty nie tylko niezrównanej jakości, ale także w wysokim standardzie technicznym.

W naszej ofercie znajdziesz różne modele promienników podczerwieni HEATSCOPE. Dzięki różnorodnym konstrukcjom, zastosowanym technologiom i kolorom promienniki podczerwieni HEATSCOPE można dopasować do dowolnego otoczenia. Poza tym każdy model jest dostępny w różnych rozmiarach i z różnymi mocami maksymalnymi, co umożliwia perfekcyjne spełnienie wszelkich wymagań. Dzięki szerokiej gamie produktów, każdy z naszych klientów znajdzie promiennik w pełni spełniający nawet najwyższe oczekiwania.

Akcesoria

Same urządzenia to nie wszystko. W naszej ofercie znajdziesz również wszelkie niezbędne akcesoria do promienników, takie jak przedłużenia, stojaki, windy elektryczne. Podczas jednej wizyty w sklepie możesz zatem zamówić dokładnie to czego potrzebujesz, by zapewnić sobie odpowiedni komfort cieplny na najwyższym poziomie. Kupując w naszym sklepie firmowym masz pewność wyboru oryginalnych, kompatybilnych produktów HEATSCOPE.

Promiennik Spot

Mocny promiennik podczerwieni do ogrzewania otwartych powierzchni narażonych na wiatr

Promiennik Vision

Stylowy promiennik podczerwieni do pomieszczeń i półotwartych powierzchni zewnętrznych

Promiennik Pure

Nagradzany design – doskonała wydajność cieplna do ogrzewania powierzchni zewnętrznych

Potrzebujesz fachowej porady?

Zobacz realizacje

Pergola lamelowa TOP Prima – realizacja Grupy Top
Pergola lamelowa TOP Prima – realizacja Grupy Top

Depresyjna aura za oknem, temperatura, która nie pozwala wyjść z domu bez kilku warstw ubrań, zmierzch o godzinie 15, śnieg na ulicach nie mający wiele wspólnego z białym puchem - to wszystko sprawia, że zaczynamy tęsknić za słońcem, zieloną trawą i beztroskim...

Markiza tarasowa – królowa przydomowych przestrzeni
Markiza tarasowa – królowa przydomowych przestrzeni

Markizy tarasowe na dobre zagościły na naszych tarasach, jako nieodłączny element przydomowych przestrzeni. Już dawno minęły czasy,  kiedy kojarzone były one głównie z  witrynami sklepowymi czy też „budkami z lodami”. Niech pierwszy podniesie rękę ten, kto nie pamięta...