Pergola elektryczna

PRATIC NOMO

Pergola o minimalistycznym kształcie, idealnie integrująca się z budynkiem i otaczającą przestrzenią, umożliwiająca jej bardzo wydajne wykorzystanie.

Nomo to pergola nowej generacji odpowiednia do zamontowania w otwartej lub ograniczonej przestrzeni.

Konstrukcja

Aluminiowa konstrukcja z elementami ze stali nierdzewnej może mieć wymiary do 550 na 700 cm, a dzięki zastosowaniu 32 centymetrowego profilu poziomego wyróżnia się tym, że może być wyposażona w pionową markizę Zip Raso, która jest całkowicie schowana po zamknięciu.

Zalety

Pergola Nomo, zapewniająca całkowitą ochronę przed deszczem dzięki przechylnemu systemowi orynnowania, może być dodatkowo wyposażona w kolorowe oświetlenie LED RGB na obwodzie i taśmy LED na lamelach zadaszenia.

Potrzebujesz fachowej porady?

Zobacz realizacje pergoli elektrycznych

Pergola lamelowa TOP Prima – realizacja Grupy Top
Pergola lamelowa TOP Prima – realizacja Grupy Top

Depresyjna aura za oknem, temperatura, która nie pozwala wyjść z domu bez kilku warstw ubrań, zmierzch o godzinie 15, śnieg na ulicach nie mający wiele wspólnego z białym puchem - to wszystko sprawia, że zaczynamy tęsknić za słońcem, zieloną trawą i beztroskim...

Markiza tarasowa – królowa przydomowych przestrzeni
Markiza tarasowa – królowa przydomowych przestrzeni

Markizy tarasowe na dobre zagościły na naszych tarasach, jako nieodłączny element przydomowych przestrzeni. Już dawno minęły czasy,  kiedy kojarzone były one głównie z  witrynami sklepowymi czy też „budkami z lodami”. Niech pierwszy podniesie rękę ten, kto nie pamięta...