Dziś na tablicy przepiękna realizacja pergoli Top Sintesi z podwójnym dachem. Czyn ten popełnił nasz ekspert z Łodzi firma Sun-Tech!

Jakie były oczekiwania klienta: Bardzo ważnym wyznacznikiem, było zamontowanie systemu dobrze chroniącego przed deszczem z pełnym odprowadzeniem wody. Jednak najważniejszą kwestią było zacienienie, bardzo nasłonecznionego tarasu o wymiarach 8 x 5 metrów. W przyszłości klient chce wyposażyć taras w zestaw mebli wypoczynkowych, które razem z systemem zadaszenia stworzą idealną przestrzeń pozwalającą na wypoczynek po ciężkim dniu pracy.

Propozycja naszego eksperta: Wybór był oczywisty:Pergola segmentowa Top Sintesi, firmy Hella. Dlaczego ?? Pergola Top Sintesi, wzbogacona o dodatkowe belki podpierające tkaniny pozwala na uzyskanie minimalnego kąta nachylenia, co w tym przypadku z uwagi na możliwości montażowe było kluczową sprawą. Kolejnym argumentem potwierdzającym słuszność wyboru, był rodzaj prowadzenia belek podpierających tkaninę. W tym systemie belki prowadzone są pomiędzy krokwiami (w standardowych rozwiązaniach belki powieszone są od dołu krokwi) dzięki czemu uzyskujemy znacznie niższy pakiet tkaniny po zsunięciu w porównaniu do podobnych rozwiązań na rynku.


       

Jak Wam się podoba ?? Zapraszamy do komentowania !!