Kolejna realizacja, której mamy przyjemność być częścią, odbyła się w południowej części Polski. Nasz Klient poprosił o zagospodarowanie przestrzeni wokół klasycznego budynku otoczonego pięknym, przestronnym ogrodem. Czym prędzej przystąpiliśmy do wykonania powierzonego zadania, decydując się na montaż pergoli TOP Sintesi.

Najlepsza jakość na miarę potrzeb

Większość właścicieli domów wolnostojących zgłasza się do nas z prośbą o osłonięcie tarasu przylegającego do budynku przed palącym słońcem, wiatrem, czy też opadami deszczu. Nie inaczej było w tym wypadku. Życzeniem naszego Klienta było stworzenie komfortowej strefy wypoczynku, która umożliwiałaby swobodne korzystanie z przestrzeni przy domu bez względu na warunki pogodowe. Zapoznawszy się z oczekiwaniami zleceniodawcy, bez cienia wątpliwości zdecydowaliśmy się zaproponować mu wysokiej jakości pergolę TOP Sintesi. Wybór ten wydał się oczywisty ze względu na elegancki design, przemyślaną technologię i zastosowane mechanizmy, a także wyjątkowo precyzyjne wykonanie, dzięki któremu zapewnia ona bezawaryjne funkcjonowanie przy zachowaniu wszelkich walorów estetycznych. Jako że całość w założeniu miała być “szczelna”, zdecydowaliśmy się na uzupełnienie całej konstrukcji dodatkową roletą we wnęce, a także trójkątami, wypełniającymi przestrzeń pomiędzy kasetą rolety a bokiem pergoli.

Harmonijna i przemyślana przestrzeń

Podstawą udanej realizacji jest zdefiniowanie oczekiwań Klienta i zaproponowanie idealnie odpowiadających im rozwiązań. W przypadku niniejszego zlecenia najważniejsza okazała się stabilna i szczelna konstrukcja z wykorzystaniem wysokiej klasy materiałów, co zadecydowało o wyborze nowoczesnej pergoli TOP Sintesi. Zadaszenie tego typu cieszy się dużym uznaniem z uwagi na jakość wykonania, unikalny sposób prowadzenia tkaniny między prowadnicami, a także wykorzystane technologie. W ramach dopełnienia zamontowanej pergoli we wnęce wykorzystano roletę zewnętrzną, która stanowi dodatkową ochronę przed nadmiernym słońcem czy opadami. Będąc posiadaczem tarasu, każdy ma ochotę korzystać z dodatkowej przestrzeni tak często, jak to możliwe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, instalacja została więc uzupełniona o oświetlenie LED w profilach wiatrowych, a także promiennik ciepła, zapewniający komfortowy odpoczynek nawet w chłodniejsze dni czy wieczory.

Pergola wyjątkowa w każdym calu

Pergola TOP Sintesi to wyjątkowa osłona, która łączy w sobie funkcjonalność z atrakcyjnym wyglądem. W odróżnieniu od wielu alternatywnych modeli, w którym mechanizm i napęd zasłania jedynie bryt tkaniny, w tym wypadku mechanizm jest całkowicie ukryty w kasecie. Na uwagę zasługują również kwadratowe kolumny, które umożliwiają zamontowanie rolet w narożnikach pergoli. Sprawia to, że kasety rolet nie wystają poza słupy, co ma duże znaczenie dla osób ceniących sobie perfekcjonizm w każdym calu. Warto także zwrócić uwagę na eleganckie i szerokie listwy ledowe, które pozwalają na płynne sterowanie ilością światła w pergoli. Mechanizm ten umożliwia całkowite dostosowanie wyglądu i atmosfery, panującej na tarasie w zależności od indywidualnych preferencji w danym momencie.

Realizacja w pełni spełniła oczekiwania Klienta, który może teraz cieszyć się komfortowo przystosowanym do potrzeb tarasem bez względu na warunki, panujące na zewnątrz. Jeżeli i Ty chciałbyś zyskać dodatkową przestrzeń do relaksu, skontaktuj się z nami, pomożemy znaleźć idealne rozwiązanie.

Zobacz podobne rozwiązanie

Potrzebujesz fachowej porady?

Wybrane realizacje z użyciem pergoli

Nasz ekspert: Jarosław Żak

Najlepiej czuje się w montażach wewnętrznych i zewnętrznych osłon okiennych oraz osłon tarasowych. Jego specjalnością są konstrukcje przy użyciu markiz oraz pergoli.

Dąży do tego, by zastosowane przez niego rozwiązania wiernie służyły jego klientom gwarantując wygodę i zadowolenie. Ceni klientów, którzy pozwalają mu się wykazać i tworzyć rozwiązania pozornie niemożliwe, które często okazują się inspiracją do zmian. Tak jak w przypadku klienta, dla którego pokonał 4000 km, by zbudować pergolę lamelową. Dzisiaj jest ona sztandarowym produktem w jego firmie. W pracy z klientem słucha i podąża za jego potrzebami, dzięki temu może pochwalić się świetnymi relacjami trwającymi od lat.

Firma WIOLLA, którą tworzy, w 2018 roku będzie świętować 25-lecie swojej działalności. Jak przekonuje Jarosław Żak – to imponujący staż, tym bardziej, kiedy ma się za sobą sporo satysfakcjonujących realizacji, a tym samym szerokie grono zadowolonych klientów.

W Grupie TOP docenia istotne wsparcie wynikające z wymiany pomysłów w gronie najlepszych ekspertów w kraju oraz realizację wspólnych akcji. To fundamentalny element w realizacji każdego celu, postawionego w tej organizacji.

W wolnym czasie możemy spotkać go na stoku narciarskim, gdzie z zapałem doskonali swoją technikę jazdy.