Markiza

HELLA TOP UMBRA

Jedyna markiza na rynku, która łączy w sobie wszystkie możliwości, jakie dają obecnie markizy tarasowe.

Jeśli ze względów technicznych musisz zamontować markizę bardzo nisko nad tarasem, to sprawdzi się u Ciebie idealnie możliwość samodzielnego obniżania kąta pochyłu. Wykorzystasz ją, gdy będzie padał deszcz lub słońce będzie zachodziło.

Cień

Jeśli poszukujesz baaaardzo szerokiej markizy, to 14m szerokości cienia w 1 kawałku powinno Cię w 100% satysfakcjonować.

Wysięg

Jeśli poszukujesz baaaardzo dużego wysięgu markizy, to 4m cienia powinno Cię w 100% satysfakcjonować.

Zachodnia Ekspozycja

Jeśli poszukujesz baaaardzo dużego cienia na zachodniej ekspozycji, to rozwijana falbana przednia powinna Cię w 100% satysfakcjonować.

LED

Jeśli poszukujesz baaaardzo nastrojowej przestrzeni, to światło LED w ramionach powinno Cię w 100% satysfakcjonować.

Kompleksowe rozwiązanie

Jeśli poszukujesz markizy tarasowej, która potrafi prawie wszystko, to TOP Umbra powinna Cię w 100% satysfakcjonować.

Wiele więcej…

Zapytaj się eksperta Grupy TOP, co jeszcze potrafi ta niesamowita markiza, a przekonasz się, że jest to idealne rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

Zobacz model 3D

Potrzebujesz fachowej porady?

Zobacz podobne realizacje

Markiza tarasowa – Realizacja firmy DOTO

Kto z nas nie marzył o domku nad jeziorem, niech pierwszy rzuci kamieniem! W tym tygodniu mamy dla Państwa wspaniałą ucieczkę od zimy, a wszystko za sprawą jednej z realizacji firmy DOTO z Rzeszowa. Nasz ekspert miał przyjemność montażu markizy...

Markiza Markilux ES-1 – Realizacja firmy Żmidziński

Pośród setek różnego rodzaju markiz, trudno jest wskazać najlepszą z najlepszych, ale z pewnością można wybrać najszlachetniejszą - taką zdecydowanie jest markiza Markilux ES-1. Realizacja firmy Żmidziński z Bielska-Białej, jednego z naszych...

Markiza Markilux 990 – Realizacja firmy DOTO

Rok 2018 chcielibyśmy zacząć od podzielenia się z Państwem naszą definicją nowoczesnej markizy. Jeden z ekspertów Grupy TOP, Piotr Żyradzki z firmy Doto z Rzeszowa miał przyjemność instalacji markizy Markilux 990. Zapraszamy do naszej relacji z...

Sprawdź nasze

TOPowe produkty! 

Twój taras, to wyzwanie dla nas. Oto najpopularniejsze osłony tarasowe, którymi możemy wspólnie stworzyć przestrzeń dla Twojej rodziny.

Pergola Solar-Tech TOP Prima

Pergola Hella TOP Sintesi

Markiza TOP Satin

Markiza Markilux TOP MX-3