Pergola lekka

TOP LIGHT

TOP Light lekka pergola śródziemnomorska o nowoczesnym wyglądzie, który zawdzięcza konstrukcji z prostokątnych profili o przekroju 80×40 mm łączonych pod kątem prostym.

TOP Light lekka pergola śródziemnomorska o nowoczesnym wyglądzie, który zawdzięcza konstrukcji z prostokątnych profili łączonych pod kątem prostym.

Dostępna w wariancie ściennym (zalecana) lub wolnostojącym. Dach pergoli doskonale nadaje się również do zamykania konstrukcji drewnianych lub świetlików.

Zalety TOP Light

Standardowo pakiet poszycia wykonywany jest z lekkim spadkiem na jeden z boków, aby ułatwić odprowadzenie wody opadowej.
Sterowanie ręczne, za pomocą sznura w pętli, który wiąże się na dostarczanej w komplecie knadze ściennej, może zostać zastąpione wygodnym napędem elektrycznym.
Systemowe rolety boczne do pergol serii TOP Light. Mogą być również stosowane razem z innymi produktami.

TOP Light Patio

System przeznaczony do montażu pod istniejącą pergolą ogrodową, tarasową, bądź dowolną inną istniejącą podkonstrukcją klienta. Może być stosowany do zacieniania dachów ogrodów zimowych – od wewnątrz.

Galeria

Potrzebujesz fachowej porady?

Zobacz realizacje pergoli lekkich

Lekka pergola rzymska Top Light 80×80 – realizacja firmy Wiolla
Lekka pergola rzymska Top Light 80×80 – realizacja firmy Wiolla

Pergole rzymskie bardzo często traktowane są trochę lekceważąco, jako rozwiązania "budżetowe". Tymczasem są niezawodne, funkcjonalne i bardzo skutecznie zabezpieczają tarasy przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Warto spojrzeć na nie nie tylko...