Markiza

MARKILUX 970

Jeśli szukasz prostokątnej markizy tarasowej, to spójrz na nasz model TOP 970. Prosty design, czysta forma i nienaganny kształt. Markilux w czystej postaci!

Jest to markiza tarasowa, w której poliestrowa tkanina chowa się do szczelnej kasety o wymiarze 140mm x 260mm. Bogata kolorystyka konstrukcji oraz możliwość jej konfiguracji wraz z ponad 100 tkanin pozwoli Ci stworzyć unikatową przestrzeń na tarasie.

Cechy i detale

Dzięki swoim kształtom idealnie pasuje zarówno na tarasy oraz balkony, gdzie wygląda jak element składowy budynku.

A jeśli przeszkadza Ci zachodzące słońce na wprost Twojego tarasu, to wystarczy, że rozwiniesz falbanę i nic nie zakłóci Teojego wypoczynku.

Dodatkowe oświetlenie

Wieczorami możesz zaaranżować oświetloną przestrzeń do spotkań, dzięki bogatym opcjom światełek LED.

Zobacz model 3D

Pergole lamelowe

Potrzebujesz fachowej porady?

Wybrane realizacje z użyciem pergol lamelowych

Pergola lamelowa – nowoczesna i stylowa!
Pergola lamelowa – nowoczesna i stylowa!

Jeśli poszukujesz przestrzeni dla bliskich, ale nie masz tarasu przy samym domu, możesz ją stworzyć w dalszej części ogrodu. Z takiego założenia wyszedł nasz klient zgłaszając się do salonu Grupy TOP w Łodzi. Poszukiwał systemu, który pozwoli mu na...

Pergola lamelowa Top Prima – Realizacja firmy Markiz Serwis
Pergola lamelowa Top Prima – Realizacja firmy Markiz Serwis

Pierwszy dzień marca witamy na naszym blogu wspaniałą pergolą aluminiową z ruchomymi lamelami TOP PRIMA, którą nasz ekspert, firma Markiz Serwis ze Szczecina zainstalowała u jednego z naszych Klientów. To nowoczesne i bardzo eleganckie...