Grupa TOP, jako zrzeszenie firm stawiających na intensywny i nieustanny rozwój oraz nowoczesne modele zarządzania, została partnerem konferencji Holilider. Trzy polskie miasta jeszcze we wrześniu ugoszczą prelegentów oraz gości konferencji, której opis brzmi: „Integralny Lider Organizacji Przyszłości”.

Doświadczeni naukowcy, praktycy i uznani eksperci biznesu poprowadzą wykłady skierowane do właścicieli firm, founderów, liderów startupów, szefów organizacji pozarządowych oraz wszystkich osób kadry zarządzającej wyższego szczebla, które są zainteresowane wdrożeniem nowych modeli zarządzania.

Cykl wydarzeń rozpocznie się 18 września w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Następnie wydarzenie przeniesie się do Warszawy, na Uczelnię Łazarskiego (27.09), aby dzień później (28.09) zakończyć wszystko konferencją we Wrocławiu w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Podczas Holilidera, prelegentami będą takie osoby jak Prof. Andrzej Blikle, Pani Rektor WSB w Dąbrowie Górniczej, prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Pan Marek Śliboda – Prezes Firmy Marco, Pan Dariusz Wylon CCO w Selleo,  Lidia Kocur HR Specialist w Artifex Mundi oraz przedstawiciele środowisk biznesowych jak RIG, Lewiatan, BCC itd.

Co czeka na gości?

Trzy dni wykładów w trzech miastach gwarantują sporo ciekawych tematów, jednak na wyróżnienie zasługują dwie prelekcje: „Turkusowe Zarządzanie a podejście procesowe” oraz „Turkusowa Firma XXI wieku”.

Pierwsza prelekcja będzie okazją do dyskusji na temat plusów, minusów, szans i zagrożeń wynikających z funkcjonowania firmy w oparciu o partycypacyjny styl zarządzania. Prelegent, Pan Marek Śliboda, postara się także odpowiedzieć na pytania jak pogodzić „turkusowy” styl charakteryzujący się zarządzaniem bez hierarchii z funkcjonowaniem jako dostawca dużych, światowych koncernów.

Drugi z wykładów, prowadzony przez prof. A Blikle, dotyczyć będzie firmy, a także organizacji non-profit, gdzie wiadomo, kto komu wydaje polecenia, a następnie kontroluje ich wykonanie. Okazuje się, że turkusowe organizacje, zarówno gospodarcze, jak i nienastawione na zysk, są coraz liczniejsze i radzą sobie znacznie lepiej niż tradycyjne. Czy tak jest rzeczywiście? Zapraszamy do dyskusji.

Plan wydarzeń jest wspólny dla wszystkich konferencji – całość rozpoczyna się o godzinie 8:30, procesem rejestracji, natomiast oficjalny start przewidziany jest na godzinę 9.00. Pierwsze prelekcje wystartują w okolicach godziny 9:30, a zakończenie i losowanie nagród to godzina 15:30. Szczegółowy program oraz eksperci, którzy poprowadzą wykłady i warsztaty dostępne są na stronie: www.holilider.pl.

W imieniu Grupy TOP, inspirującej się paradygmatem turkusowego zarządzania, serdecznie polecamy konferencję Holilider!