Osłony na okna i ogrody zimowe

Osłony na okna i ogrody zimowe

Jak dobrać odpowiedni
produkt dla siebie?

Naturalne światło i promienie słoneczne wzbogacają styl życia, jak mało co. Żadne sztuczne źródło światła nie jest w stanie się do tego zbliżyć. Ale w zależności od pozycji słońca i pory roku, światła słonecznego może też być za dużo. Przedstawiamy Państwu różnorodne możliwości integracji naturalnego światła z zewnątrz do aranżacji atmosfery pomieszczeń. Zainspirujcie się naszymi pomysłami i odkryjcie możliwości wspaniałego, naturalnego światła i maksymalnego komfortu życia w osłoniętej od widoku prywatnej strefie w swoim domu. Nasze osłony zapewniają większą ochronę przed oślepiającymi promieniami słonecznymi i zapobiegają przed przegrzaniem pomieszczeń.
Żaluzje fasadowe dają najwięcej możliwości regulacji światłem.

Rolety zewnętrzne dają poczucie bezpieczeństwa.
Rolety screen chronią przed słońcem, ale jednocześnie nie pozbawiają nas widoku na zewnątrz.

Wszystkie te systemy występują w przeróżnych wariantach stylistycznych i mogą się różnić parametrami, które indywidualnie dopasowujemy w zależności od potrzeb i warunków. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych ekspertów.

 

KATEGORIA:
Dołącz do dyskusji
Grupa TOP Sp. z o.o.
Dąbrowskiego 8a
41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP 6292481965
KRS 0000690908
REGON 368026879

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.