Markilux Pergola

Ochrona przed słońcem i warunkami pogodowymi-tylko w towarzystwie pergoli markilix. System markizowy na wąskich kolumnach i bocznych szynach prowadzących rzuci cień do 6 metrów wysięgu. I przy tym pergola przeciwstawi się wiatrowi i warunkom pogodowym do siły wiatru 6 (klasa odporności na wiatr 3). Z Schattenplusem, tracfix oraz mnogością opcji oświetlenia i wariantami kolumn, mają Państwo wszelkie możliwości kreowania ulubionego miejsca na wolnym powietrzu. Niezależnie jak mocno świeci słońce albo skąd wieje wiatr: z pergolą markilux, wypoczynek zapewniony.

Udostępnij post

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Pinterest
  • Email

Jest to Twoje kolejne, wiosenne popołudnie z przyjaciółmi. W powietrzu unosi się dźwięk radości ze wspólnego spotkania. Otacza Cię gwar rozmów, a głośne śmiechy przyjaciół wypełniają Twój taras, odbijając się echem od osłaniającej Was pergoli MARKILUX 110/2010. Bo przestrzeń jest po to, by się nią dzielić. Bo przestrzeń jest po to, by się nią dzielić. Spotkania z przyjaciółmi to nierozerwalna część Twojego życia? Cenisz wolność i nieograniczoną przestrzeń? Jeśli tak, to jest rozwiązanie stworzone dla Ciebie. Docenisz je za komfort, który wprowadza do Twojego życia oraz wyjątkowe miejsce, które tworzy dla wszystkich bliskich Ci osób.

Szerokość 500 cm przy Wysięgu 600 cm

Szerokość 600 cm przy Wysięgu 450 cm

Stabilna pergola na filigranowych podporach.

powrót

DODATKI

CZUJNIK DESZCZU

Przy opadach markiza automatycznie się zwija. Inteligentne stosowanie chroni poszycie markizy.

CZUJNIK SŁOŃCA I WIATRU

Stosownie do warunków pogodowych, inteligentne stosowanie zapewni automatyczne zwijanie i rozwijanie markizy.

FALBANA

Małe zdobne poszycie na profilu wysięgu nada markizie klasyczny wygląd. Różne formy falbany do wyboru.

Oświetlenie LED

Na kasecie albo profilu wysięgu: obrotowe i regulowane reflektorki LED zapewniają najpiękniejszy wieczorny nastrój na Państwa tarasie.

PROMIENNIK CIEPŁA

W jednej chwili odczuwalne ciepło i wydłużony wieczorny relaks. W zabezpieczonej obudowie, długotrwałe i wydajne. 2000 W lub 2500 W, opcjonalnie z funkcją 3 stopniową.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Zapraszamy do działu kontakt aby wyszukać salon najbliżej Państwa lokalizacji.

Dołącz do dyskusji
Grupa TOP Sp. z o.o.
Dąbrowskiego 8a
41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP 6292481965
KRS 0000690908
REGON 368026879

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.