Markilux 970

Funkcjonalność i piękny kształt. Markilux 970 to nie tylko osłona, to również element tarasu przyciągający wzrok. Kaseta i panel wypełniający dostępny w sześciu kolorach Lounge i standartowych. Kolory standartowe i lounge dowolnie do wyboru. Panel wypełniający dodatkowo do wyboru w sześciu atrakcyjnych kolorach. Możliwe malowanie kasety w kolorach RAL. Do wyboru jest cała gama poszyć, zapewniająca odpowiedni nastrój na tarasie. Możliwość indywidualnej kombinacji.

Udostępnij post

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Pinterest
  • Email

Prosta Odważnie ucieleśnia urbanistyczny styl życia. Przejrzysta, wąska optyka czyni markilux 970 modelem zwolenników prostej elegancji. Wąska, designerska markiza otuli Państwa taras przyjemnym światłem, czyniąc go stylowym schronieniem, w którym też Państwa goście dobrze się poczują. Elementy oświetlenia, różnorodne opcje kolorystyki profilu wysięgu nadadzą każdej markilux 970 czegoś indywidualnego. Sumując – już z powodu jej prostego designu – to udana sprawa.

Szerokość 500 cm przy Wysięgu 350 cm

Szerokość 600 cm przy Wysięgu 300 cm

Prosta i elegancka.

powrót

DODATKI

CZUJNIK DESZCZU

Przy opadach markiza automatycznie się zwija. Inteligentne stosowanie chroni poszycie markizy.

CZUJNIK SŁOŃCA I WIATRU

Stosownie do warunków pogodowych, inteligentne stosowanie zapewni automatyczne zwijanie i rozwijanie markizy.

FALBANA

Małe zdobne poszycie na profilu wysięgu nada markizie klasyczny wygląd. Różne formy falbany do wyboru.

Oświetlenie LED

Na kasecie albo profilu wysięgu: obrotowe i regulowane reflektorki LED zapewniają najpiękniejszy wieczorny nastrój na Państwa tarasie.

PROMIENNIK CIEPŁA

W jednej chwili odczuwalne ciepło i wydłużony wieczorny relaks. W zabezpieczonej obudowie, długotrwałe i wydajne. 2000 W lub 2500 W, opcjonalnie z funkcją 3 stopniową.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Zapraszamy do działu kontakt aby wyszukać salon najbliżej Państwa lokalizacji.

Dołącz do dyskusji
Grupa TOP Sp. z o.o.
Dąbrowskiego 8a
41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP 6292481965
KRS 0000690908
REGON 368026879

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.