Hella Sintesi S2

Subtelna, wytrzymała i elegancka w pełnej mierze. Pergola SINTESI to innowacyjny produkt z precyzyjną i niezawodna prowadnicą tkaniny, która w złożonym stanie łączy w sobie lekko formy i dobre właściwości tkaniny. Prowadzenie tkaniny przebiega w obrębie prowadnic a mechanika ukryta jest w szczególnie smukłej strukturze. Estetyka z praktycznymi korzyściami: Złożony dach potrzebuje o 20 procent mniej miejsca niż zwyczajowe konstrukcje.

Udostępnij post

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Pinterest
  • Email

Delektujesz się popołudniową kawą z delikatną mleczną pianką, ze stolika kusi sernik – dzieło Tej Jedynej. Patrzysz na uspakajającą zieleń drzew. Otulają Cię śmiechy Waszych dzieci bawiących się na trawie i przyjemny cień rzucany przez pergolę FRAMA SINTESI S2. Bo przestrzeń jest po to, by się nią delektować. Jest to wręcz idealne odwzorowanie włoskiego umiłowania piękna i klasycznej estetyki okraszone szczyptą nowoczesności oraz techniki. Wszystko po to, aby stworzyć na Twoim tarasie ciepłą, przytulną, domową atmosferę i zapewnić Wam przyjemność rodzinnego relaksu w każde popołudnie.

Szerokość maksymlana 600cm

Wysięg maksymalny 700cm*

*Przy szerokości 550cm.

**Możliwość dostawiania kolejnych modułów.

Pergola segmentowa o bardzo dużej wytrzymałości.

powrót

DODATKI

CZUJNIK DESZCZU

Przy opadach markiza automatycznie się zwija. Inteligentne stosowanie chroni poszycie markizy.

CZUJNIK SŁOŃCA I WIATRU

Stosownie do warunków pogodowych, inteligentne stosowanie zapewni automatyczne zwijanie i rozwijanie markizy.

Oświetlenie LED

Na kasecie albo profilu wysięgu: obrotowe i regulowane reflektorki LED zapewniają najpiękniejszy wieczorny nastrój na Państwa tarasie.

PROMIENNIK CIEPŁA

W jednej chwili odczuwalne ciepło i wydłużony wieczorny relaks. W zabezpieczonej obudowie, długotrwałe i wydajne. 2000 W lub 2500 W, opcjonalnie z funkcją 3 stopniową.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Zapraszamy do działu kontakt aby wyszukać salon najbliżej Państwa lokalizacji.

Dołącz do dyskusji
Grupa TOP Sp. z o.o.
Dąbrowskiego 8a
41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP 6292481965
KRS 0000690908
REGON 368026879

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.