Osłony na taras

Osłony na taras

Jak dobrać odpowiedni
produkt dla siebie?

Markiza, pergola, dach szklany, a może żagiel? To pytanie pojawia się jako pierwsze, kiedy decydujemy się na zamontowanie osłony na taras. Nasza grupa oferuje ogromne spektrum rozwiązań, które charakteryzują się odmiennymi parametrami technicznymi oraz funkcjonalnością.
Popularne markizy sprawdzą się najlepiej jako ochrona przeciwsłoneczna, która nie wymaga dużej odporności na wiatr oraz deszcz.
Pergole natomiast są absolutnym hitem na rynku osłon tarasowych. Dzieje się tak, ponieważ są znacznie odporniejsze na warunki atmosferyczne niż markizy oraz możemy zasłaniać nimi znacznie większe powierzchnie oraz pozwalają na zabudowę ścian bocznych.
Dach szklany to z kolei stabilne rozwiązanie, które ochroni użytkowników głównie od deszczu, ale należy pamiętać że taki dach może być wzbogacony o doczepianą markizę, która uczyni go niezwykle praktyczną osłoną na każdą pogodę.

Zwijane żagle słoneczne idealnie wkomponują się w każdą przestrzeń i bez ograniczeń.
Oferowane przez nas produkty za każdym razem są indywidualnie dostosowywane dla każdego użytkownika. Dzięki temu możemy idealnie dopasować się wymiarem i zaproponować takie dodatki, które spełnią wymagania każdego domu. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z jednym z naszych ekspertów.

 

KATEGORIA:
Dołącz do dyskusji
Grupa TOP Sp. z o.o.
Dąbrowskiego 8a
41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP 6292481965
KRS 0000690908
REGON 368026879

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.