Rolety Screen

Dzięki rewolucyjnemu systemowi napinania materiału w prowadnicach „ZIP”, screen znacznie zwiększa odporność rolety na wiatr, po zamknięciu zastępuje siatkę na owady, a w przypadku użycia materiału typu blackout zapewni bardzo skuteczne zaciemnienie.

Udostępnij post

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Twitter
  • Pinterest
  • Email

Wyposażenie budynków lub mieszkań w duże powieszchnie przeszklone ma wiele zalet. Jesienią, zimą i wiosną ma to swoje korzyści, gdyż do pomieszczeń wpuszczane jest dużo światła dziennego. Lecz latem odczuwane jest przegrzanie i zbyt duże nasłonecznienie. Zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna z ekranów tekstylnych zapobiega przegrzaniu. Zatrzymuje promienie słoneczne przed ich kontaktem ze szkłem. Niechciane ciepło oraz przeszkadzające odblaski świetlne nie przedostają się do środka. Zostają wyeliminowane prześwietlenia oraz refleksy świetlne na ekranach komputerów i telewizorów. Jednocześnie, dzięki przeźierności tych przesłon, nie traci się kontaktu z otoczeniem – widok na zewnątrz zostaje zachowany.

.

Szerokość: do 7000 mm

Wysokość: do 6000 mm

Powierzchnia: do 22 m2

Odporne na działanie wiatru o prędkości do 130 km/h

powrót

DODATKI

CZUJNIK SŁOŃCA I WIATRU

Stosownie do warunków pogodowych, inteligentne stosowanie zapewni automatyczne zwijanie i rozwijanie markizy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI:

Zapraszamy do działu kontakt aby wyszukać salon najbliżej Państwa lokalizacji.

Dołącz do dyskusji
Grupa TOP Sp. z o.o.
Dąbrowskiego 8a
41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP 6292481965
KRS 0000690908
REGON 368026879

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.