O nas

historia

GRUPA TOP

Grupa TOP jest porozumieniem liderów w branży Technik Osłonowych w Polsce, oferującym najwyższy (TOP) standard obsługi w zakresie produktów premium. Grupę tworzy kilkanaście podmiotów, w tym dwunastu liderów branży Technik Osłonowych w Polsce zapraszających do swoich salonów sprzedaży na terenie całego kraju oraz renomowani dostawcy gwarantujący najwyższej jakości produkty i podzespoły. Efektem tej współpracy jest wymiana doświadczeń i wiedzy oraz realizacja wspólnych projektów odpowiadających na nawet najbardziej wyszukane oczekiwania.

Historia

Początków Grupy TOP można wypatrywać podczas targów branżowych R+T w Stuttgatcie w lutym 2015 roku. To właśnie wtedy właściciele firm MAG, ŻMIDZIŃSKI i WIOLLA wpadli na pomysł organizacji akcji Dni Otwartych Markiz. Pierwsza edycja okazała się wielkiem sukcesem, po której to w 2016 roku inicjatorzy postanowili zaprosić do udziału najlepsze firmy z całej Polski. Firmy te wspólnie doszły do porozumienia, którego celem ma być podwyższanie standardu oferowanych produktów i usług branży osłon okiennych i tarasowych.

2015-12-17_12-13_fe7e8f4fa3bb4993d107ec9eddeb4c1d
eksperci

Nasi Eksperci

Grupę TOP tworzą najlepsi eksperci branży osłon okiennych w Polsce. Możecie ich spotkać w salonach, w różnych województwach. Chętnie podzielą się swoim doświadczeniem podczas wyboru produktu i zadbają, by usługa wykonana była zgodnie z najwyższymi standardami. Jeśli chcesz być zadowolonym Klientem – wybierz najlepszego wykonawcę.

więcej

 

Dołącz do dyskusji
Grupa TOP Sp. z o.o.
Dąbrowskiego 8a
41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP 6292481965
KRS 0000690908
REGON 368026879

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.